Protože vás letos chceme více odměňovat, připravili jsme si pro vás první dárek - praktický batůžek s logem půlmaratonu. A jak ho můžete získat? Stačí se do konce měsíce února zaregistrovat, čímž získáte nejenom zvýhodněné startovné na náš závod, ale i možnost, že vás vylosujeme. :-)


Registrace na 4. ročník Olfincar Trutnovského půlmaratonu spuštěna. Zaregistrovat se můžete ZDE!


Vítězem 3. ročníku OlfinCar Trutnovského půlmaratonu se stal sympatický atlet z Ukrajiny Volodymyr Timashov (vítěz z roku 2016), který trať letos zvládl v rekordním čase 1:14:01. Gratulujeme!


Závodníci - půlmaratonci získají letos tuto krásnou medaili s logem závodu.


Registrace byla ukončena! Prosíme všechny, jejichž platby se nenačnou do pátečního dne (tedy neobdrží informační email), aby v den závodu předložili doklad o zaplacení. Děkujeme.


Je nám velkou ctí, že se letošního půlmaratonu zúčastní vítěz 1. ročníku OlfinCar Trutnovského půlmaraton - Timashov Volodymyr z Ukrajiny (na snímku v bílém tílku), který zvládl trať v čase 1:15:27. Schyluje se k parádnímu souboji mezi vítězem loňského půlmaratonu Jiřím Čivrným (1:14:43) a Trutnovákem Pavlem Brýdlem (první zleva, 1:15:40). U toho nesmíte chybět.


OlfinCar chce i tuto neděli obhájit prvenství ve štafetách. Rozbíhat bude jistě ve velmi rychlém tempu česká reprezentantka v běžeckém lyžování, 5. na zimní olympiádě v Soči 2014 a jedna z mála, která absolvovala i letní olympiádu v brazilském Rio de Janeiro 2016, tentokrát v maratonu, momentálně naše nejrychlejší běžkyně Eva Vrabcová-Nývltová. Přebírat bude juniorská běžkařská naděje Olfin Car Ski teamu Mike Opphoff, který dává zabrat i dospělým běžcům. Na třetím úseku poběž...í majitel firmy Olfin Car Viktor Kuhn, který se jistě nebude chtít nechat zahanbit mladšími členy štafety a poběží nad své možnosti. Na posledním úseku a v doběhu do cíle závodu uvidíme hokejistu světového formátu, hrajícího celou svou kariéru za jeden tým v NHL New Jersey Devils, Patrika Eliáše.


V přízemí společenského centra Uffo máte možnost využít úschovny věcí, k dispozici bude šatna a wc.


Tipy, kde v den konání půlmaratonu zaparkovat. Odstavné parkoviště U Studny, Pražská ulice (10 minut chůze), parkoviště u pivovaru Krakonoš, Barvířská ulice (5 minut chůze), parkoviště u vlakového nádraží (3 minuty chůze), parkoviště za bývalým okresním úřadem vedle Billy, (1 minutu chůze :-) ) V místě startu či blízkém okolí není možné parkovat, tudíž do centra dění pro jistotu nezajíždějte. Děkujeme.


Dochází ke změně ukončení dětských registrací. Malé závodníky bude možné přihlašovat na místě pouze do 9.15 hodin!!! Dospělí pak mají možnost zaregistrovat se v den akce do 11 hodin. Začátek je v 7.30 hodin. Děkujeme.


Vážení sportovci, jsme rádi, že Vám můžeme představit dalšího partnera půlmaratonu - ROYAL BAY Česko & Slovensko. Kromě krásných cen, které společnost věnuje vítězům, získá každý z účastníků slevový voucher. Děkujeme! :-)


Vítěz OlfinCar Trutnovského půlmaratonu si doběhne pro hlavní výhru v podobě zapůjčení Volkswagenu T-Roc na týden s plnou nádrží od generálního partnera  OlfinCar.


Účast na 3. ročníku potvrdil loňský vítěz půlmaratonu Jiří Čivrný, "desítkář" Kamil Krunka i místní borec Pavel Brýdl. K vidění tak budou opět skvělé sportovní výkony.


Další - velmi příjemnou - novinkou letošního ročníku je spolupráce s Iswari Sports. Můžete se těšit nejenom na ochutnávku zdravých produktů, ale i zajímavé ceny, které společnost věnuje všem kategoriím. Jejich výrobky, které si oblíbila řada sportovců, postupně představíme - více se dozvíte ZDE


Prostřednictvím videa se můžete seznámit blíže s tratí OlfinCar Trutnovského půlmaratonu.


Originální dřevěné medaile obdrží nově všichni malí sportovci, kteří se zúčastní dětských závodů. :-)


Anežka Drahotová je dalším profesionálním sportovcem, který se postaví na start Olfincar Trutnovského půlmaratonu! Tato sympatická atletka je juniorskou mistryní světa v chůzi na 10 km, pyšní se i tituly mistryně Evropy a České republiky. Úspěchy sklízí také na běžeckém poli a my jsme zvědavi, v jakém čase absolvuje trutnovskou certifikovanou trať. 


Registrace na 3. ročník Olfincar Trutnovského půlmaratonu spuštěna!


Nově Vám nabízíme jedinečnou příležitost, jak obdarovat své nejbližší zajímavým dárkem. Připravili jsme dárkový poukaz, který můžete využít na půlmaraton, trať 10 km i štafetový běh. V případě zájmu pište na info@trutnovskypulmaraton.cz!