NAŠI PARTNEŘI

Partners Market Trutnov vám nabízí komplexní finanční služby pod jednou střechou. Smyslem naší práce je poskytovat lidem dokonalou finanční službu, která jim zajistí zdravý finanční život, růst bohatství, umožní jim plnit přání a dosahovat vytyčených cílů.


Letošní 5. ročník jsme svěřili do rukou profesionálů, těšte se na kompletní fotografický servis.


UFFO je společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas, je víc než divadlo...stavba ČR 2011...polyfunkční prostor...progresivní galerie ...TOP INVEST ČR 2011 ...koncertní sál...průsečík umění... https://uffo.cz/   


Jsme rádi za nového partnera Concept-spotřebiče pro skutečný život. Více na www.my-concept.cz.


Naším novým partnerem je letos Decathlon Hradec Králové, který přiveze do Trutnova kromě cen pro malé i velké závodníky i prodejní stánek a zajistí doprovodný program pro návštěvníky. Děkujeme. Více na www.decathlon.cz.


Baterca je rodinná značka, pod kterou dodáváme na trh originální sportovní oblečení a doplňky vyráběné v trutnovské dílně. 

https://www.baterca.com/cs/
Zdravá lahev® je ideální lahev na vodu, studené i teplé nápoje, kterou si během několika let ověřilo a oblíbilo již mnoho maminek, dětí a sportovně aktivních lidí, kterým záleží na vlastním zdraví.  

https://www.zdravalahev.cz/   
https://www.kr-kralovehradecky.cz/