NAŠI PARTNEŘI


Hotel Davídek nabízí ubytování v 25-ti luxusních pokojích a dvou apartmá, ve třídě First Class ****.      Apartmány Davídek s kapacitou 18 lůžek je vhodná např.pro firemní pobyty, soustředění sportovních týmů, rodinnou nebo skupinovou dovolenou v Krkonoších. Komplex se širokou nabídkou služeb, včetně zajištění gastronomických, sportovních a relaxačních aktivit. 


Partners Market Trutnov vám nabízí komplexní finanční služby pod jednou střechou. Smyslem naší práce je poskytovat lidem dokonalou finanční službu, která jim zajistí zdravý finanční život, růst bohatství, umožní jim plnit přání a dosahovat vytyčených cílů.


PIVO Z KRKONOŠ


Letošní 5. ročník jsme svěřili do rukou profesionálů, těšte se na kompletní fotografický servis.


UFFO je společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas, je víc než divadlo...stavba ČR 2011...polyfunkční prostor...progresivní galerie ...TOP INVEST ČR 2011 ...koncertní sál...průsečík umění... https://uffo.cz/   


Jsme rádi za nového partnera Concept-spotřebiče pro skutečný život. Více na www.my-concept.cz.


Naším novým partnerem je letos Decathlon Hradec Králové, který přiveze do Trutnova kromě cen pro malé i velké závodníky i prodejní stánek a zajistí doprovodný program pro návštěvníky. Děkujeme. 

Více na: www.decathlon.cz


Baterca je rodinná značka, pod kterou dodáváme na trh originální sportovní oblečení a doplňky vyráběné v trutnovské dílně. 

https://www.baterca.com/cs/


Společnost MARO s.r.o., obchod a projekce je ryze česká obchodní společnost působící v oblastech topení, plyn, voda, sanitární technika a keramika, inženýrské sítě, koupelnové vybavení, obklady a dlažby. Jsme specializovaný velkoobchod pro odborníky, maloobchodní prodejce pro běžné spotřebitele a provozujeme koupelnová studia přinášející inspiraci pro každého. SkiResort - zábava pro celou rodinu... https://leto.skiresort.cz/   

Zdravá lahev® je ideální lahev na vodu, studené i teplé nápoje, kterou si během několika let ověřilo a oblíbilo již mnoho maminek, dětí a sportovně aktivních lidí, kterým záleží na vlastním zdraví.  

https://www.zdravalahev.cz/   https://www.kr-kralovehradecky.cz/